cinsel-performans

Birçok erkek cinsel performanslarını artırmanın yollarını arıyor. Cinsel gücü arttıran kimyasallar almak yerine basit ve doğal yollarla performansı arttırmak mümkün. Peki, erkeklerde cinsel gücü arttırma yöntemleri nelerdir? İşte erkeklerde cinsel arzuyu arttırmanın yolları!

Uyku düzeninize dikkat edin.

Az uyumak cinsel isteksizliğe ve performans düşüklüğüne neden olmakla kalmıyor, aynı zamanda sperm kalitesini düşürebiliyor.

-Spor yapın ve özellikle bacak kaslarınızı geliştirin.

Düzenli egzersiz sertleşme sorunu olmayan erkeklerde koruyucu etki etki gösterirken, sertleşme bozukluğu olanlarda ise ereksiyon sorununun düzelmesine katkıda bulunmaktadır.

-Cinsel sağlığa iyi gelen yiyecekleri tercih edin.

Meyvelerden ananas, üzüm, nar, incir ve karpuz, sebzelerden roka, kuşkonmaz olmak üzere mevsiminde tüm taze sebze-meyveler; deniz ürünleri cinsel gücü artıran doğal yiyeceklerdir. Bu besinler vücut sağlığına iyi gelerek sertleşmeye iyi gelen hormonların salgılanmasına katkıda bulunabilir.

-Bitkilerin cinsel istek artırıcı gücünden faydalanın.

Doğal yollarla cinsel gücü artırmak için kullanabileceğiniz birçok bitki vardır.

Yasemin, Rezene, Zencefil, Karanfil…

Ancak, herhangi bir bitkiyi kullanmadan önce, önerilen dozajları aşmamak ve herhangi bir olumsuz etkileri önlemek için bir uzmana danışmanız önerilir.

Related Posts

Leave a Reply